Kim jesteśmy

Na czym polega wirtualne biuro?

Wirtualne biuro cechuje pełna obsługa biurowa, bez jakiekolwiek konieczności fizycznej obecności firmy w danym miejscu. Każdy nasz Klient posiada prawo do rejestracji swojej firmy pod adresem naszego biura z możliwością posługiwania się nim, w kontaktach biznesowych z kontrahentami i urzędami.

Rejestracja w biurze wirtualnym dalej możliwość oszczędności czasu, a także redukcji kosztów ( związanych z wynajmu lokalu, zatrudniania pracowników). Główną usługą oferowaną przez nas jest adres do rejestracji spółki lub działalności gospodarczej, ponadto obsługa korespondencji wychodzącej oraz zarządzanie korespondencją wychodzącą.

Umowa zawarta z wirtualnym biurem jest potwierdzeniem posiadania adresu siedziby firmy. Dokładamy wszelkich starań, by poziom naszych usług był zadowalający dla klienta. Dzięki naszej firmie Klienci mogą skoncentrować się na rozwoju swojej firmy, ponieważ my zajmujemy się formalnościami. Największą zaletą korzystania z wirtualnego biura jest jego prestiżowy adres oraz szeroka gama usług.

Wpływa to bardzo na pozytywny obraz firmy prowadzącej działalność pod jego adresem oraz jej atrakcyjność. Posiadamy biura w 8 miastach : Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Wrocławiu oraz Łodzi. W naszej ofercie posiadamy również, usługi prawne i księgowe w bardzo korzystnych dla Państwa cenach. Świadczymy usługi z zakresu rejestracji i sprzedaży spółek. Wszelkich formalności dokonuje zespół profesjonalistów.

Dlaczego warto wybrać prestiżowy adres dla Twojej firmy?

  • otrzymujesz prestiżowy adres firmy, bez względu na to czy prowadzisz biznes w domu, czy jesteś mobilnym specjalistą;
  • udostępniamy sale konferencyjne oraz biura na wynajem – biura są przeznaczone do spotkań biznesowych, a także szkoleń. W cenie wynajmu oferujemy serwis kawowy GRATIS. Wynajmy rozliczane są w systemie godzinowym;
  • zapewniamy dostęp do autorskiego Panelu, dzięki któremu można śledzić całą korespondencję, w dodatkowej usłudze na bieżąco skanujemy korespondencję;
  • oferujemy rozszerzone usługi jak np. obsługa połączeń przychodzących nasza sekretarka wirtualnego biura przejmie obowiązki prowadzenia rozmów z klientami;
  • zapewniamy księgowość i adres dla firmy w jednym miejscu. Dzięki wykupionym usługom księgowości zapewniamy prowadzenie ksiąg rachunkowych czy rozliczeń podatkowych dokonywanych przez profesjonalistów;
  • oferujemy opiekę prawna przez wyspecjalizowaną Kancelarię OxPublica
  • w każdym z naszych biur klienci znajdą wykwalifikowany personel , który pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i to za niską cenę,

Nasza sieć wirtualnych biur, działająca na rynku już od ponad 10 lat wciąż dzięki naszym klientom poszerza ofertę usług o kompleksową obsługę biznesu. Główną ideą jest wspieranie naszego Klienta w zapewnieniu profesjonalnej obsługi formalności. Dzięki dodatkowym usługom naszej firmy zapewniamy należyte dopełnienie wszelkich spraw.

Nasz zespół tworzą specjaliści z różnorodnych dziedzin. Wybierając naszą ofertę klienci otrzymują wszelkie biznesowe rozwiązania w jednym miejscu. Dzięki nam każdy przedsiębiorca ma szansę na zapewnienie sobie czasu na zajęcie się w pełni swoim biznesem. Oferujemy wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności.

Zespół prawny pomoże Ci założyć działalność, spółkę czy też dostosować dogodne zapisy w umowie spółki. Umówimy też notariusza i przygotujemy wszelkie dokumenty do sądu i właściwych instytucji. Nasi specjaliści pomogą też zmienić zapisy w istniejących już umowach i dokumentach.

Zespół księgowy zapewni mterminową obsługę księgową. Dzięki posiadaniu mKsięgowości nasze asystentki przekierowują dokumenty do właściwego księgowego. Wiedza doradcy podatkowego w naszym zespole gwarantuje wsparcie przy ważnych decyzjach biznesowych.

Zespól asystentek mBiuro zapewni właściwy obieg korespondencji oraz dokumentów firmy.

Połączenie tych trzech filarów to gwarancja stabilności i spokoju , a kompleksowe działanie to nasza najbogatsza wizytówka.