Procedura zakupu spółki S-24

Procedura zakupu spółki S-24 dzięki naszej firmie jest bardzo prosta, czytelna i szybka. Jak to się odbywa?

 1. Z naszą wyspecjalizowaną Asystentką klient ustala telefonicznie/ osobiście/ mailowo szczegóły dotyczące sprzedaży, zakresu proponowanych zmian w naszej czystej spółce. Na wstępie poprosimy również o niezbędne dokumenty i potrzebne dane osobowe, dzięki którym możemy przygotować dokumenty przedstawiane Notariuszowi w późniejszej fazie.
 2. Umówienie terminu zakupu czystej spółki u notariusza.
 3. U notariusza podejmujemy wspólnie z naszym klientem działania takie jak:
  • poświadczenie podpisów pod umową sprzedaży udziałów,
  • oświadczenie zarządu, że spółka jest bezpieczna, posiada czystą historię księgową, nie posiada żadnych zobowiązań, nigdy nie zawierała umów handlowych i nie zatrudniała pracowników,
  • przekazanie wszystkich dokumentów gotowej spółki (zgłoszenia rejestracyjne, dokumenty księgowe spółki, postanowienie z KRS o rejestracji spółki, zaświadczenie regon, NIP oraz zgłoszenie do VAT),
  • odwołanie obecnego zarządu spółki oraz powołanie nowego zarządu,
  • podpisanie przez Klienta wszystkich druków aktualizacyjnych do Krajowego Rejestru Sądowego, Urzędu Skarbowego i Urzędu Statystycznego.,
  • podczas czynności sprzedaży możliwe jest dokonanie zmian w umowie spółki, pomagamy zmienić np. nazwę spółki, siedzibę, PKD, czy podwyższyć kapitał zakładowy.

Zakup naszej czystej spółki to minimum formalności i maksimum zysku dla tych, którzy wybrali nasze usługi.

Baza naszych spółek:

Dysponujemy bogatą bazą w pełni zarejestrowanych spółek z różnym stażem. Wciąż rozszerzamy i wzbogacamy ofertę, dzięki temu Klienci mogą dokonywać wyboru spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, w taki sposób, aby idealnie spełniały ich kryteria oceny oferty.

Oferowane przez Nas podmioty znajdują się w 8 największych miastach w Polsce, na 11 najbardziej prestiżowych adresach w całym kraju. Posiadamy czyste, gotowe spółki rejestrowane drogą tradycyjną oraz w systemie S-24. Nasze spółki posiadają zróżnicowane PKD. Ze skomponowanej przez nas bazy spółek klient może wybrać spółkę z odpowiednim dla siebie stażem. Nazwy naszych spółek cechują się kreatywnością i profesjonalizmem. Dzięki zróżnicowanej ofercie, możliwy jest wybór spółki idealnie dopasowanej do postawionych sobie preferencji.

Wszystkie wyżej wymienione kryteria według których tworzymy swoją bazę spółek idealnie sprawdzają się podczas sprzedaży udziałów w spółce. Dobór idealnej dla siebie gotowej spółki zmniejsza proces wprowadzanych zmian i biurokracji. Bardzo często dzięki elastycznym rozwiązaniom, podczas wizyty u Notariusza klient musi ponieść jedynie koszt poświadczenia podpisu. Inne zmiany bowiem dzięki dopasowanej do preferencji spółce, nie są konieczne.