19 sierpnia 2022

Gotowe spółki na sprzedaż – oszczędzasz ponad 1300 złotych!

Gotowe spółki na sprzedaż – oszczędzasz ponad 1300 złotych!

1 zł – tyle zapłacisz do 30.09 za sporządzenie i złożenie dokumentów do KRS przy zakupie gotowej spółki mBiuro!

Jeśli w Twojej głowie kiełkuje nowy pomysł na biznes i zastanawiasz się czy zarejestrować spółkę samodzielnie czy kupić już istniejącą, mamy odpowiedź! 

Eksperci mBiuro radzą: 

Zakup gotowej spółki to wygodny i szybki proces, który zaoszczędzi Twój czas i siły! Nam zostaw formalności, a Ty rozwijaj swój start-up.   

Od wielu lat prowadzimy sprzedaż nowo utworzonych spółek z o.o., w pełni zarejestrowanych i gotowych do natychmiastowego podjęcia działalności gospodarczej. Zakup w pełni przygotowanej do rozpoczęcia działalności spółki stanowi szybką i sprawną alternatywę do rejestracji spółki. Spółki nie posiadają żadnych zobowiązań, mają ”czystą” historię księgową zatem są w pełni bezpiecznym rozwiązaniem. Postaw z nami pierwsze kroki w kierunku swojego wymarzonego biznesu!

Dlaczego warto kupić gotową spółkę?

  • Szybkość działania- już w dniu jej nabycia możesz działać i zawierać umowy z kontrahentami. Spółka posiada już numer NIP, KRS i jest czynnym podatnikiem VAT oraz VAT UE! 
  • Uniwersalność- spółki mBiuro posiadają elastyczne PKD! 
  • Wygoda – decydując się na zakup naszej spółki adres do rejestracji oraz obsługę korespondencji w jednej z 18 lokalizacji w całej Polsce, otrzymujesz za złotówkę na ROK! 
  • Bezpieczeństwo- spółki posiadają czystą historię księgową! 
  • Oszczędność- zdajemy sobie sprawę, że przy nowych projektach liczy się każdy grosz! Dlatego przygotowaliśmy promocję. Kup gotową spółkę mBiuro do końca września a nasi eksperci przygotują i złożą do KRS wszystkie niezbędne dokumenty za symboliczną złotówkę! 
  • Spokój- nasi eksperci monitorują cały proces od omówienia oferty do pojawienia się zmian w KRS

Jaki powinien być Twój kolejny krok?

Przedsiębiorco, nie zwlekaj ze swoim start-upem skontaktuj się z nami! 

Napisz do nas bok@mbiuro.pl lub zadzwoń 22 100 98 00. Omówimy ofertę, najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania i zajmiemy się wszystkimi formalnościami i zorganizujemy sprzedaż nawet w 3 dni robocze!