Nasze spółki

Wirtualne biuro, to nie tylko możliwość korzystania z podstawowych usług. Jesteśmy nastwieni na rozwój, a także ciągłe doskonalenie oferty, w oparciu o sugestie klienta. Podążamy w kierunku ulepszania i wprowadzania nowych rozwiązań, budując tym samym zadowolenie naszych klientów i pozycję firmy na rynku.

Nasza oferta obejmuje gotowe, nowo utworzone spółki z o.o., które przeznaczone są na sprzedaż. Wyróżnia nas w tej kwestii możliwość zakupu takiej spółki w jednym z największych Polskich miast , co jest znacznym ułatwieniem. Oferujemy sprzedaż w Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i Katowicach. Nasze spółki to gotowe podmioty, które zostały już zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym, co oznacza, że nasi klienci unikają żmudnego procesu rejestracji, unikają długiego stania w kolejkach, a co za tym idzie, zaoszczędzają swój czas.

Niewątpliwą zaletą zakupu gotowej spółki jest fakt iż dana spółka została już przez nas zgłoszona do VAT-u, posiada NIP i REGON. Charakterystyczną cechą jest również fakt iż spółki przeznaczone do zakupu posiadają 5000 zł kapitału zakładowego, co jest ich dodatkowym atutem. Wszystkie powyższe składowe umożliwiają rozpoczęcie działalności już w dniu kupna spółki i dopełnienia formalności u notariusza. Jest to doskonała metoda na bardzo szybkie rozpoczęcie własnej działalności. Sam proces zakupu spółki zajmuje ok 1-2 dni. Po zakupie spółki, zaczynają Państwo działalność z „czystą kartą”. Spółki nie posiadają żadnych zobowiązań, a co za tym idzie ich historia księgowa jest „czysta”.

Decydując się na jedną z oferowanych przez nas z gotowych spółek, od początku znajdujesz się w dobrych rękach. Załatwiamy wszystkie sprawy związane z przygotowanie sprzedaży, aktualizacją wpisu we właściwym wydziale KRS, oraz monitorujemy cały proces za klienta. Jest to jedna z opcji jaką można wybrać, decydując się na współpracę z naszą firmą. Pozostawiamy również możliwość samodzielnej kontroli nad sprzedażą, wszystko organizujemy tak, aby Klient czuł pełen komfort podczas przeprowadzanej transakcji.