Biuro na godziny

Organizacja spotkania biznesowego to klucz do zawierania owocnej współpracy z kontrahentami oraz współpracownikami. Zdarza się, że takie zebranie musi się odbyć poza siedzibą firmy, w innym mieście lub miejscu dedykowanym rodzajowi spotkania. Miejsce, w którym przyjmujemy naszych klientów to wizytówka firmy, dlatego proponujemy kompleksową obsługę tego rodzaju spotkań.

Nasza firma oferuje miejsca, w których można przeprowadzić spotkanie biznesowe lub popracować przez kilka godzin lub nawet dni. Nasze lokalizacje są dostępne na godziny w jedenastu największych miastach w Polsce. Wybór jednego z naszych biur w Polsce, z całą pewnością okażą się idealnym rozwiązaniem.

Mobilność pracy to bardzo duży komfort dla klientów. Jest on powodem, dla którego korzystanie z usług konferencyjnych cieszy się większą popularnością . Wynajem na dni i godziny jest możliwy w dogodnej lokalizacji. Naszym priorytetem jest dobór oferty, skierowanej do indywidualnych potrzeb klientów.

W ramach usługi biura na godziny oferujemy:

  • salę konferencyjną lub gabinet – przygotowane odpowiednio do pracy;
  • obsługę recepcyjną (skanowanie, kserowanie);
  • serwis kawowy (kawa, herbata, woda);
  • dostęp do bezprzewodowego łącza internetowego;
  • tablicę flipchart;
  • materiały biurowe;
  • możliwość skorzystania z projektora multimedialnego,
  • wsparcie Asystentek podczas organizowanych spotkań.

Nasze biura są w pełni dostępne od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. Istnieje również możliwość wynajmu biura w godzinach niestandardowych, po indywidualnym ustaleniu preferencji z Asystentką zajmującą się opieką oddziału. Oferujemy sale oraz gabinety w dogodnych i prestiżowych lokalizacjach. W każdym z nich panują komfortowe warunki, sprzyjające pracy i spotkaniom biznesowym.

Cennik

Sale konferencyjne

Gabinety

Pakiet 10 h

299 zł

1 dzień (8 godzin)

129 zł

Pakiet 15 h

499 zł

1 tydzień

539 zł

Pakiet 20 h

599 zł

1 miesiąc

1499 zł

1 dzień (8 godzin)

249 zł

1 godzina*

20 zł

1 godzina*

35 zł

1 godzina**

30 zł

1 godzina**

50 zł

*dla klientów mBiuro

**dla klientów nie posiadających umowy z mBiuro