Prestiżowe adresy

Właściwy adres bez wątpienia stanowi wizytówkę każdej firmy, należy jednak pamiętać, iż jest to również niezbędny element przy zakładaniu własnej działalności. Powszechnie wiadome jest, że istnieje wiele czynników, które oddziałują na osiągnięcie sukcesu w biznesie i to niezależnie od jej charakteru. Jednym z istotniejszych, a nawet podstawowym elementem osiągnięcia owego sukcesu jest lokalizacja naszej firmy.

Prestiżowa lokalizacji posiada ogromny wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku firmy, jest ona bardziej poważana przez klientów, zyskuje renomę, jak również wzbudza większe zaufanie klientów czy tez kontrahentów. Dlatego też, warto poświęcić więcej uwagi i zastanowić się nad wyborem dogodnego miejsca prowadzenia własnej działalności.

Wirtualne biuro - mBiuro

Nie ulega wątpliwości, że w przypadku poszukiwania prestiżowego adresu dla firmy, czy też chęci zaoszczędzenia czasu i pieniędzy jednym z czołowych rozwiązań jest skorzystanie z usług wirtualnego biura.

mBiuro to wiodący dostawca wysokiej jakości usług wirtualnego biura. Sieć mBiuro z powodzeniem działa na polskim rynku od 13 lat, posiadamy 11 prężnie działających oddziałów w największych miastach Polski. Niebawem planujemy kolejne otwarcia, sieć poszerzy się o nowe miasta i biura o podwyższonym standardzie. Nasze adresy znajdują się w prestiżowych i biznesowych dzielnicach. Nie ograniczamy się jedynie do usług wirtualnego biura, widzimy korzyści płynące z połączenia obsługi trzech filarów firmy w jednym miejscu dlatego do dyspozycji klientów oddajemy również własne biuro rachunkowe – mKsięgowość oraz kancelarię prawną – OxPublica.

Zalety korzystanie z wirtualnego biura

Korzystanie z usług wirtualnego biura przynosi wiele korzyści, do najważniejszych z nich należą:

Niskie koszty na początku

Większość przedsiębiorców na początku działalności boryka się z ograniczeniami finanso-wymi i czasowymi. Koszty wirtualnego biura są o wiele niższe niż wynajem bądź zakup biura w prestiżowej lokalizacji. Poszukując na rynku najlepszej oferty warto zwrócić uwagę na te, które oferują przedsiębiorcom preferencyjne warunki przy starcie..

Oszczędność czasu

Nie ulega wątpliwości, że w dobie rozwoju technologii informatycznych przedsiębiorcy chętnie sięgają po rozwiązania umożliwiające im prowadzenie firmy w dowolnym miejscu bez konieczności stacjonarnej pracy w biurze. W wirtualnym biurze przeszkolona Asystentka dba o to aby klient na bieżąco otrzymał powiadomienia o nowej korespondencji przycho-dzącej, rozmowach telefonicznych, miał dostęp do kalendarza spotkań oraz mógł zarezer-wować przestrzeń biurową bez konieczności bezpośredniej wizyty w biurze.

Prestiżowy adres

Zasada pierwszego wrażenia jest w świecie biznesu bezcenna, adres siedziby stanowi wizy-tówkę Twojej firmy. Korzystanie z usług wirtualnego biura pozwala firmie na utrzymanie profesjonalnego wizerunku przy stosunkowo niskich cenach. Przedsiębiorcy mogą posługi-wać się adresem w celach rejestracyjnych, korespondencyjnych, a także marketingowych – na stronie www, wizytówkach, folderach. W mBiuro otrzymujemy potwierdzenia od klien-tów, że adres przekłada się na realne korzyści dla firmy, przyciąga uwagę kontrahentów oraz wzbudza ich zaufanie. Na tym zależy nam najbardziej.

Możliwość stworzenia oddziałów w kilku miastach

Bogata sieć adresów umożliwia rozszerzenie działalności bez konieczności wynajmowania biur i zatrudnienia pracowników. Taka możliwość jest atrakcyjna nie tylko dla firm lokal-nych, ale również dla firm zagranicznych, które chcą otworzyć się na polski rynek.

Kompleksowość

Zyskać, zarówno dosłownie, jak i w przenośni można przy skorzystaniu z pełnego wachlarzu usług jakie oferuje dostawca adresu. Obok obsługi sekretariatu i dobrego adresu firmy często oferują usługi księgowe oraz wsparcie prawne. Wybierając pełen pakiet usług przedsiębiorca może liczyć na preferencyjne warunki, a ponadto całość spraw administracyjnych otrzymuje w jednym miejscu bez konieczności dodatkowego szukania dobrej księgowej czy wynajmowania prawnika. W mBiuro troszczymy się by klient był usatysfakcjonowany ze współpracy na każdym etapie swojej działalności, począwszy od jej rejestracji.

Korzystanie z biura na godziny - gabinety salki

Wirtualne biuro to nie tylko znany adres to również realna w pełni wyposażona przestrzeń biurowa oddana do dyspozycji klientów. Przedsiębiorcy, ze wsparciem profesjonalnej Asy-stentki oraz dostępem do serwisu kawowego, w komfortowych warunkach mogą odbywać spotkania biznesowe z kontrahentami.

Dla kogo jest wirtualne biuro?

Wirtualne biuro to idealne rozwiązanie dla osób, które ze względu na charakter wykonywanej działalności nie potrzebują fizycznie posiadać biura. Jest to opcja, która pozwala na zredukowanie niepotrzebnych kosztów.

Adres do rejestracji sprawdza się także w sytuacji, gdy osoba prowadząca firmę nie chce ujawniać innego adresu, ze względu na swoją prywatność, lub w przypadku działalności gospodarczej – nie chce łączyć sfery domowej z pracą. Wirtualne biuro daje możliwość zarejestrowania firmy w innej miejscowości. Może to przyczynić się do ułatwienia zdobycia środków na finansowanie. Firma pod prestiżowym adresem w większym mieście, ma również o wiele większe szanse na zaistnienie na rynku.

Wirtualne biuro jest szczególnie przydatne w sytuacji, gdy zawód wiąże się z częstymi wyjazdami. Jeżeli nie potrzebujesz stałego miejsca, ponieważ pracujesz w terenie, jest to bardzo komfortowe. Można również rozliczać całość kosztów związanych z takim biurem.

Wirtualne biuro to elastyczne rozwiązanie zarówno dla dużych podmiotów gospodarczych, małych firm, jak i freelancerów którzy prowadzą swoja działalność w domu, ale są zainteresowani rozsze-rzeniem swojej działalności w oczach kontrahentów. To innowacyjna usługa stworzone dla przed-siębiorców, którzy chcą zaistnieć pod prestiżowym adresem. Obserwujemy, że coraz więcej firm dostrzega zalety outsourcingu i bez obaw, wybrane obszary swojej firmy, oddaje w ręce profesjona-listów.

Oddziały mBiura

mBiuro z powodzeniem działa na polskim rynku od kilkunastu lat i posiada 11 efektywnie funkcjonujących oddziałów w największych miastach Polski. Oddziały znajdują się w samym sercu najbardziej popularnych miast naszego kraju, posiadają prestiżowy adres, a ich lokalizacja zapewnia doskonałe i bezproblemowe połączenie z głównymi arteriami komunikacyjnymi miasta.

Bez wątpienia dbamy o naszych klientów dlatego też cały czas dynamicznie się rozwijamy. Niebawem w nowej miejscowości zostanie otwarty następny oddział. Nie ukrywamy również, że planowane są kolejne otwarcia biur w prestiżowych dzielnicach i o podwyższonych standardach w różnych miastach Polski – a wszystko po to aby zapewnić naszym klientom jeszcze większy wybór oraz wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Aktualnie oddziały mBiura:

Gdańsk

ul.Szafarnia 11 lok. F8,

80-755 Gdańsk, kom. +48 602 394 300 tel. +48 58 333 12 02,

Gdynia

ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 10 lok. B6,

81-383 Gdynia, kom. +48 602 394 400 tel. +48 58 727 08 92,

Katowice

ul. Sobieskiego 11 lokal E6,

40-082 Katowice, kom. +48 602 395 495, tel. +48 32 700 37 20,

Kraków

Plac Wolnica 13 lok. 10,

31-060 Kraków, kom. +48 602 394 500, tel. +48 12 345 02 01,

Łódź

ul. Sienkiewicza 85/87, piętro XI lokal 8,

90-057 Łódź, kom. +48 602 396 496, tel. +48 42 203 11 17,

Poznań

ul. Sielska 17A,

60-129 Poznań, kom. +48 602 394 800, tel. +48 61 662 76 27,


ul. Bóżnicza 15 lok. 6,

61-751 Poznań, kom. +48 602 736 250, tel. +48 61 61 00 154,

Warszawa:

ul. Nowogrodzka 50 lok. 515,

00-695 Warszawa, kom. +48 664 128 129, tel. +48 22 300 12 45,


al. Solidarności 117 lok. 207,

00-140 Warszawa, kom. +48 602 393 293, tel. +48 22 295 15 81,


ul.Domaniewska 37 p. II lok. 2.43,

02-672 Warszawa, kom. +48 664 128 028, tel. +48 22 300 11 20,

Wrocław

Plac Solny 14 lok. 3,

50-062 Wrocław, kom. +48 664 136 436, tel. +48 71 707 12 11.

Skorzystanie z adresów mBiura znajdujących się w prestiżowych lokalizacjach w Polsce w połą-czeniu ze strategią budowania wizerunku firmy, to inwestycja, która procentuje, i to w bardzo krót-kim czasie. Dzięki naszym usługą Państwa firma ma szansę błyskawicznie zaistnieć na rynku i osiągnąć maksimum zysku przy minimalnym nakładzie. Z kolei nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, oraz szeroki wachlarz usług będą tym, co przyniesie Państwu oczekiwane rozwią-zania oraz satysfakcję. Naszą największą siłą jest zespół, który gwarantuje wysoką jakość świad-czonych usług. Wspieramy naszych klientów w rozwoju biznesu, oferując indywidualnie rozwiąza-nia, dostosowane do potrzeb wynikających z charakteru działalności. Najlepszą wizytówką naszej działalności we wszystkich tych miastach jest szerokie grono zadowolonych Klientów, którzy obda-rzyli nas zaufaniem.