Doradztwo podatkowe i rachunkowość

W ramach obsługi prawnej oferujemy doradztwo podatkowe i rachunkowość. Pomagamy ocenić ryzyko podatkowe i wprowadzić korzystne i bezpieczne podatkowo rozwiązania finansowe. Dla klientów rozpoczynających działalność oferujemy pomoc przy rejestracji jako podatnika VAT co oznacza, że zajmujemy się kompleksową rejestracją od momentu złożenia wniosku aż do otrzymania wpisu do rejestru jako czynny płatnik VAT.

Nasza firma świadczy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów oraz innych ewidencji i rejestrów do których prowadzenia zobowiązani są podatnicy i płatnicy.

W imieniu naszych klientów sporządzamy zeznania i deklaracje podatkowe, jak również udzielamy pomocy w tym zakresie.

Świadczymy usługi kadrowo-płacowe w ramach, których pomagamy formułować wszelkiego typu umowy dotyczące zatrudnienia. Wypełniamy deklaracje PIT oraz inne deklaracje składane do ZUS oraz karty wynagrodzeń pracowników. Klienci mogą skorzystać również z usługi sporządzania list płac, prowadzimy również elektroniczną wymianę dokumentów ZUS. Kompleksowe podejście do tematu, pozwala naszym klientom skupić się w pełni na prowadzeniu biznesu, gdyż nad całą resztą czuwa nasze biuro rachunkowe.

Nasi doradcy podatkowi oferują pomoc przy kontrolach podatkowych obejmującą m.in. zapoznanie się z tematem kontroli, rozpoznanie stanu dokumentów źródłowych, sprawdzenie prawidłowości naliczenia deklaracji oraz terminowości zapłat. Na prośbę naszych klientów oferujemy również udział w postępowaniu kontrolnym na mocy udzielonych pełnomocnictw – składamy wyjaśnienia ustne i pisemne przed urzędem skarbowym w imieniu naszych klientów. Dla przedsiębiorcy oznacza to, że czynności sprawdzające, prowadzone przez jednostkę skarbową, nie muszą być dodatkowym stresem.

Służymy również bieżącą pomocą przy rozwiązywaniu problemów podatkowych obejmujących wszystkie aspekty działalności gospodarczej. Udzielamy porad i wyjaśnień oraz sporządzamy opinie z zakresu obowiązków podatkowych.

Kontakt z naszym doradcą księgowym można uzyskać w dogodnej formie – telefonicznie, mailowo lub poprzez video-konferencję, a jeśli okaże się to niezbędne to również osobiście.

Oferujemy elastyczne pakiety usług, które w łatwy sposób mogą być dostosowane do potrzeb klienta i zakresu jego działalności. Wybierasz te usługi które są potrzebne akurat Twojej firmie. Przejrzysty cennik usług pozwala na dobranie odpowiedniej oferty na podstawie miesięcznej ilości wpisów księgowych.